Česky English Polski
Drobečková navigace

Úvod > O restauraci

O restauraci

Naše restaurace nabízí jídla v duchu české domácí kuchyně. V jídelníčku najdete jídla na objednávku i klasické hotovky a v poledním menu si vyberete z více než 8 hotových jídel.

Obec Dolní Dunajovice leží ve vinařském kraji. Proto v našem nápojovém lístku nemůže chybět nabídka kvalitních vín, která nám dodává místní vinařství Šoman. Mimochodem obec Dolní Dunajovice je vyhlášená především odrůdou Ryzlink vlašský.
Myslíme samozřejmě i na milovníky chmele. Vybrat si mohou z piv od pivovarů Gambrinus, Velkopopovický Kozel a Pilsner Urquell.
Podívejte se na náš jídelní a nápojový lístek.

  • Otevírací doba: 8–21h, po dohodě i dříve/později.
  • Kapacita: celkem 200 míst, z toho restaurace – 70 osob (26 míst je v boxech s intimním prostředím), pivnice – 60 osob, sál – 90 osob, zahrádka 70 osob (v provozu podle počasí od května do října).
  • Parkování před restaurací.
  • Možnost uschování kol.

Nabídka pro zájezdy

Řidiči a průvodci mají jídlo zdarma.
Rychle obsloužíme i velký zájezd, který čítá několik autobusů (je lepší se objednat předem).
Turisté si vyberou ze zkráceného menu nebo domluvíme společné jídlo – nabídneme vám přátelské ceny.
Přespává váš zájezd v Dolních Dunajovicích a druhý den byste potřebovali vyjet co nejdříve? Ať už jste ubytováni u nás nebo jinde, připravíme pro vás snídani i v časných ranních hodinách.

Firemní akce, svatby, oslavy narozenin atd.

Pro tento případ máme k dispozici sál o kapacitě až 90 míst

Catering pro vaši firemní akci nebo soukromou oslavu vám připravíme dle domluvy.

 

Pro rezervaci restaurace či stolů vyplňte následující formulář:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Čestné prohlášení

 

Projekt:

Realizace FVE_Restaurace a penzion Praha – Dolní Dunajovice; CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0003509. Je spolufinancován Evropskou unií. Realizace fotovoltaické elektrárny o výkonu 29,7 kWp na střeše budovy Restaurace a penzionu Praha v Dolních Dunajovicích. Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny (bez akumulace) sloužící pro vlastní spotřebu. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.

Výstřižek.PNG